W dniu 28.05.26r . w naszej szkole odbył się Finał Turnieju Badmintona.
Rywalizacja między 39 uczestnikami była zacięta i trwała przez 3 tygodnie na przerwach w naszej sali gimnastycznej.
Dziś wyłoniliśmy zwycięzców wśród dziewcząt i chłopców. I miejsce zajęła Wiktoria Sollorz, II miejsce Livia Thoma, III miejsce Ewa Ledwolorz.
W kategorii chłopców I miejsce zajął Fabian Thoma, II miejsce Marcel Nowok, III miejsce Fabian Laxy, IV miejsce Karol Leśniański.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcą.
Dziękujemy panu dyrektorowi za zgodę na kolejny turniej, dziękujemy za ogromne wsparcie sędziom oraz za nagrody które w tej imprezie sportowej sfinansował nasz Ludowy uczniowski klub sportowy Dalia Popielów.





















