Preloader
Drag

    Po wielu miesiącach nauki i ćwiczeń klasa 4 zdała egzamin teoretyczny 22 maja, a egzamin praktyczny 29 maja.

    Na cześć praktyczną, czyli jazdę po wyznaczonym torze przybyły policjantki z komisariatu policji w Dobrzeniu Wielkim i swoim doświadczonym okiem sprawdzały umiejętności uczniów. Z lekkim stresem, ale uśmiechem na twarzy wszyscy obecni zdali egzamin z pozytywnym wynikiem. Uczniowie dostali ulotki o bezpiecznym poruszaniu się po drodze oraz odblaski do roweru.

    Serdecznie gratulujemy i życzymy bezpiecznych wycieczek rowerowych!


    Galeria zdjęć:

    • Karta rowerowa w naszej szkole
    • Karta rowerowa w naszej szkole
    • Karta rowerowa w naszej szkole
    • Karta rowerowa w naszej szkole





    2026-05-29