Po wielu miesiącach nauki i ćwiczeń klasa 4 zdała egzamin teoretyczny 22 maja, a egzamin praktyczny 29 maja.
Na cześć praktyczną, czyli jazdę po wyznaczonym torze przybyły policjantki z komisariatu policji w Dobrzeniu Wielkim i swoim doświadczonym okiem sprawdzały umiejętności uczniów. Z lekkim stresem, ale uśmiechem na twarzy wszyscy obecni zdali egzamin z pozytywnym wynikiem. Uczniowie dostali ulotki o bezpiecznym poruszaniu się po drodze oraz odblaski do roweru.
Serdecznie gratulujemy i życzymy bezpiecznych wycieczek rowerowych!




