Dziś młodsi uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczyć się pierwszej pomocy przedmedycznej! Dzięki sprawnej ekipie, goszczącej u nas dzięki uprzejmości Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego, klasy 1-3 mogły uczyć się jak pomóc poszkodowanemu. Jutro dalszą część programu- czas na starszych uczniów!

























