Preloader
Drag

W dniu 27 maja na Stadionie Olimpijczyków w Opolu odbył się finał powiatu w zawodach lekkoatletycznych. Pomimo złych warunków atmosferycznych , stale padającego deszczu nasi zawodnicy dzielnie walczyli i pokonywali własne słabości oraz pobijali swoje życiowe rekordy. Nasza sztafeta chłopców starszych w składzie: K.Kewin,A.Gawlak,D.Rychlik,F.Weber zajęła III miejsce na dystansie 4×100m. Filip Weber zajął I miejsce w biegu sprinterskim na dystansie 100m i tym samym zakwalifikował się do zawodów wojewódzkich.  Kevin Karol zajął I miejsce w pchnięciu kulą i tym samym również zakwalifikował się do zawodów wojewódzkich. Fabian Wiesner zajął II miejsce w biegu na dystansie 500m i również będzie brał udział w zawodach wojewódzkich,  Fabian w skoku w dal zajął III miejsce. Ala Żołnowska zajęła II miejsce w biegu na 600m i będzie reprezentowała naszą szkołę na zawodach wojewódzkich.  Julia Karol zajęła III miejsce w biegu na dystansie 300m. Dawid Rychlik zajął III miejsce na dystansie 600m. Ponadto dzielnie walczyli i reprezentowali naszą szkołę: V.Skrzypietz, F.Laxy. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniką.